PRO VÁS, O NÁS, .....reference

 

Naše hlavní dominanty, činnosti:

- kontrola kvality domů, bytů, ..   /inspekce nemovitostí, staveb, .. audity staveb, ../

- dozory staveb /technciké, cenové, ..audity staveb/

- vady a poruchy: řešení problémů, ..

- výstavba: jak stavěb, úspory staveb, ..

- problémy: se získáním stav. povolení, kolaudací, s dodavateli na stavbě apod.

 

Náš důraz:  KVALITA A CENA, jistota.          /stavba, nemovitost se většinou napořizuje na krátkodobé užívání/

 

Naše činnosti vychází nejen z teroretických odborných znalostí, ale z praxe v "terénu": cca 20 let zkušenosti ve stavebnictví (z pozic mistr, stavbyvedoucí, projektant, stavební či finanční dozory, konzultační činnost, zodpovědná osoba za stavby, organizace staveb, tendry - výběry, ..).

V případě zájmu objednatelů stále provádíme i menší stavební práce a to zejména při komplikovanosti stavebních postupů či doržení velmi přesných technologických procesů.

 

 

Vybrané stavební reference:   https://www.kravak.cz/

 

Nabízíme a provádíme činnosti z oblasti stavebnictví pro stavebníky a stávající či budoucí majitele nemovitostí, realit.

Novostavby, rekonstrukce:

jak stavět, postupovat při záměru stavby nebo samotné výstavbě, jaké projekty /kvalit, rozsah,../, jak s kvalitou stavby, používané materiály, stavba svépomocí, cenové úspory, rizika stavby, pasivní či nízkoenergetické domy, smlouvy, zjišťování stavu staveb, jejich kontrola, revize, inspekce, stavební i finanční dozor, přebírky  staveb, opravy a poruchy staveb, nebo také smluvní a technické problémy s dodavateli staveb, ostatní stavební poradentsví... 

Nemovitosti, reality:

zjišťování stavu nemovitostí - byty, rodinné domy, pozemky, komerční objekty a jiné firemní,... jejich kontrola, revize, inspekce .. a možný vliv na  kvalitu, cenu, stavební úpravy, provozní náklady, ekonomika nemovitosti, přebírky nemovistí, poradentsví při stanovení cen nemovitosti, .. 

 

Typy staveb, nemovitostí:

Byty, rodinné domy, bytové domy, nebytové prostory, komerční objekty ( administrativní budovy, polyfunkční budovy, provozovny, .. ), pozemky a další

 

 

 

Pokud nás oslovíte, budeme rádi. Pokud budete s námi spokojeni, budeme i my spokojeni.

 

Ing. Mojmír Kravák, jednatel společnosti.